Shadow booking

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za administraciju i bendove


    Clanovi i njihovi ciljevi

    VemiX
    VemiX
    Admin


    Broj komentara : 10
    Join date : 2011-02-19
    Age : 33
    Mjesto : Sarajevo

    Clanovi i njihovi ciljevi Empty Clanovi i njihovi ciljevi

    Komentar  VemiX Wed Sep 07, 2011 12:50 am

    Zdravo svima i dobrodosli na forum Shadow booking-a mjesto na kojem cete naci sve potrebne informacije o nama i nasim aktivnostima. Prije svega zelimo da vam se zahvalimo na vasoj podrsci a sada zeljeli bi da posvetimo par rjeci o nasim clanovima.


    Darko Vignjevic :

    Vozdra ja sam Darko Vignjevic jedan od osnivatelja Shadowa u slobodno vrjeme sam alkoholicar i zezam se sa rajom sto vise moguce. Moja uloga u Shadow-u jeste organizacija (ugovaranje svirki putovanja i sl.) reklamacija nasih manifestacija kao i odrzavanja sastanaka sa ostatkom clanova i bendova i povrh svega sklapanje suradnje sa ostalim organizacijama naseg tipa.

    Jasmina Babic :

    Hello ja sam Jasmina Babic student sam Likovne akademije u Sarajevu ,najdraza stvar koju praktikujem u slobodno vrjeme jeste pravljenje kolaca i kunjanje. U Shadow-u sam PR i vrsim intervjue sa rajom prikupljam njihove zelje i misljenja kako bi omogucila jednostavniju organizaciju dogadjaja Smile .

    Ajdin Ibrisimovic :

    bum bum motherfuckers ja sam Ajdin Ibrisimovic inace gimnazijalac u slobodno vrjeme sam sa suprugom tako da me nema nigdje Smile. Jedan sam od osnivatelja Shadow-a i zaduzen sam za pitanja produkcije prikupljanja informacija o nezastupljenim bendovima te sam problem solver ukoliko nastane frka u bendu Smile.Takodjer obezbjedjujem stvari kao sto su majce zastave i bedjevi.

    Ena Peyote :

    Pravo ime Enesa poznata kao peyote u slobodno vrjeme plesem i sviram usnu harmoniku sto se tice Shadowa zaduzena sam za fotografiju te uredjivanje svih vrsta reklama od plakata ,flyera pa sve do web reklamacije.

    Doma (TRASH JESUS) (idemo u london /FB):

    Doma the destroyer poznat kao Domagoj je najmisteriozniji clan grupe naime malo se zna o ovom legendarnom stvorenju iz KŠC-a koje posjeduje nevejrovatan web i PC design talenat. Prikljucivsi se Shadow-u Doma je glavni dizajner plakata i svih vrsta reklamacije gdje mu je asisten Enesa.

    Ukoliko zelite da saznate nesto vise o clanovima grupe ili imate pitanja mozete ih pronaci putem Facebooka koristeci imena koja mozete vidjeti ovdje. Hvala na paznji ,vas Shadow.


      Danas je Mon May 06, 2024 2:39 pm